"DAİMA DÜRÜST HİZMET"
(0212) 615 15 10 - 0530 514 28 90

Muayene Hazırlık İşlemlerimuayene-hazirlik

Muayene zamanı dolan aracınızın muayene öncesi hazırlık yapılması gereken işlemlerin tamamını kapsayan bir hizmettir.

Muayene Öncesi Kontrollerde;

Fren Tertibatı, Direksiyon Sistemi, Görüş Şartları, Aydınlatma Sistemi, Aks, Jant, Lastik ve Süspansiyon Sistemi, Şase ve Şase Bağlantı Parçaları, Diğer Donanımlar, Çevreye Zarar Verme durumları tespit edilerek muayene öncesi hazırlık işlemleri yapılır.

Araç Muayenesinin faydaları nelerdir?

Araç kusurundan kaynaklanan trafik kazaları azalır, trafik güvenliği artar. Düzenli muayene sayesinde araç ömrü uzar ve ikinci el değeri artar. Egzoz gazlarının neden olduğu hava kirliliği azalır. Egzoz emisyonunun denetlenmesiyle gürültü kirliliği azalır. Araçların performansının artmasıyla yakıt sarfiyatı azalır. Muayenesi düzenli olan bir aracın kullanım ömrü artacağından sağlıklı muayene, bütçeniz için de artı bir değer oluşturur.

40 yıllık deneyim. Becerilerimizi geliştirdiğimiz günden güne en çarpıcı referansımız budur. Bizi her zaman ayıran zaman ve dinamizm, müşterilerimiz tarafından en çok tanınan garantiyi temsil ediyor. Zamanımızın çoğunu teknik güncellemelere ve deneyimli ve bilinçli personelin eğitimine adayarak, bugün pazar segmentimizin liderleri arasında sayılabiliriz.

Özel bir merkez olarak ArabamIstanbul, her yıl  birçok  otomobilde tanı almayı ve yıllar boyunca edindiği tecrübe ve uzmanlığı sayesinde sunar.

Muayene hazırlık işlemlerinde Otomatik teşhis servisi sayesinde ArabamIstanbul, kişisel güvenliği ve aracın sürekli bakımını sağlayan yenilikçi çözümler sunar.

Otomobilin elektronik bileşenleri giderek atölye çalışmaları için uygun ekipman ve yazılım kullanımını gerektiriyor. Atölyemiz  elektronik teşhis alanında modern ekipman ve hassas becerilere sahiptir  .

Her ihtiyacınıza cevap vermeye hazır, tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyacağız. Bilgi için..

× 7/24 WHATSAPP İRTİBAT