"DAİMA DÜRÜST HİZMET"
(0212) 615 15 10 - 0530 514 28 90

Mekanik Bakım Onarımmekanik-bakim-onarim

Çok özellikli bir Mekanik Bakım Onarım merkezine mi ihtiyacınız var? Aracınızı optimize etmek ve herhangi bir araba bakım ve onarım problemini çözmek için Arabamİstanbul ekibine güvenin. Onarım merkezimiz sayesinde frenler, debriyaj, şanzıman, amortisörler ve daha fazlasıyla ilgili tüm sorunları çözeceksiniz.

Mekanik Bakım’ın Teknik Detayları Nelerdir?

Aracınızın motorunda meydana gelebilecek tüm sorunların giderilmesi ve;

  1. Komple motor revizyonu,
  2. Silindir kapak revizyonu,
  3. Triger sistemi,
  4. Şanzuman onarımı,
  5. Baskı balata değişimi,
  6. Akslar,
  7. Ön süspansiyon,
  8. Amortisör,
  9. Ön takımların değişimi onarımını sağlayan hizmettir.

Bu mekanik atölye çok ilginç bir otomobil tamir hizmeti sunarak, bütçeye dikkat ederek bir aracı mükemmel durumda sürebilmenizi sağlar. Güvenilir tamircilerimiz, egzoz, güç, elektrik ve elektronik sistemleri içeren daha zorlu işlemlerin yanı sıra, fren balataları, susturucuların değiştirilmesi ve onarımı gibi kayıtsız şekilde sıradan bakım çalışmaları gerçekleştiren otomobiller üzerinde en çeşitli müdahaleleri gerçekleştirmektedir.

Hizmet hakkında daha fazla bilgi almak için buradan bizimle direkt olarak iletişime geçebilir veya randevu sayfasından online randevu alabilirsiniz.

Neden Arabamİstanbul’a Güvenmeliyim?

Yedek parça, müşteriyle birlikte orijinal veya güvenilir bir satış sonrası marka olarak seçilebileceğinden, aracınızın değiştirilmesi gerektiğinde bile, ArabamIstanbul’a güvenin. Yeni teknolojiler ve teknik operatörlerin sürekli güncellenmesi sayesinde yapılacak onarımlar sırasında aracın tüm ayrıcalıklarına saygı gösterilir. Bu sayede çalışmalar doğru bir şekilde planlanacak ve uygulama tam olarak gerçekleştirilecektir.

İşi müşteri izleyebilir ve acil onarımdan sonra aracın planlı kontrolünü içeren önleyici bakım projesi sayesinde programlanabilir. Böylece en iyi şekilde kilometrelerce yol kat edebilir. Bu bağlamda, ekip müşterilere bir tür hatırlatma sağlar; böylece araç sahibi, yalnızca araç için değil, aynı zamanda harcanan miktar için de ciddi sonuçlar doğurabilecek rahatsız edici kırılmalara maruz kalmadan, arabaya doğru zamanda bakabilir.

 

Mekanik Bakım’ın Önemi Nedir?

İyi durumda bir araç sürmek hem sürücünün kendisi hem de taşıdığı insanların güvenliği için esastır. Arabamİstanbul, müşterileri memnun oldukları her türlü Mekanik Bakım Onarım ile kusursuz bir yol tutuşu sağlar , mekanik operatörlerin yeterliliği ve şirketin sunduğu gerçekten rekabetçi fiyatlar var. Tahminler her zaman ücretsizdir.

 

Sonuç Olarak ;

Güvenilirliği artırmak ve aracınızın ömrünü uzatmak için uygun bakımın yapılması şarttır. Ayrıca Mekanik Bakım Onarım ve kontroller yaparak kolayca önlenebilecek hasarları onarmak için büyük masraflardan kaçınmak için çok önemlidir.

Her ihtiyacınıza cevap vermeye hazır, tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyacağız. Direkt  Whatsapp üzerinden iletişime geçmek için tıklayınız.

Online olarak randevu için talep formumuza buradan ulaşabilirsiniz.

× 7/24 WHATSAPP İRTİBAT