"DAİMA DÜRÜST HİZMET"
(0212) 615 15 10 - 0530 514 28 90

Hakkımızda


Şeffaflık ve dürüstlük, kalite ve güler yüz ilkelerini dikkate alarak müşteri memnuniyeti esas alınmıştır. Personelimiz yetki belgelerine sahip olup yetkili serviste personel-yönetici olarak görev almıştır. Bu doğrultuda marka ve iş yeri yapılan her işin arkasında olup 7/24 saat üzerinden arabayla ilgili sorulara ve sıkıntılara çözüm üretmektedir.

Çalışma alanlarımız;

Lastik, kaporta, mekanik, elektrik/elektronik, sigorta işlemleridir.

Arabamİstanbul ‘u benzerlerinden ayırt eden unsurlar ise;

Servis klasmanında verilen hizmetten daha ekonomik ve şeffaf olmasıdır. Gerek klimalı ortamda bekleme salonu gerekse internet üzerinden randevu alabilme gibi unsurlar vesilesi ile müşteri konforu amaçlanmıştır. Sürücünün aracı ile ilgili sorun yaşamaması adına araca yönelik yapılan her işlem bilgisayar üzerinden kayda alınıp arabaya yapılan işlemler hakkında istenilen zaman ulaşılmaktadır.

Arabamİstanbul, müşterilerine “Benim Şehrim, Benim Servisim” sıcaklığını ve sevgisini vermek amacındadır.

Yine aracınızı bizlere emanet eden müşterilerimizin güvenlik kaygılarını ortadan kaldırmak için servisimiz güvenlik kameraları ile izlenmektedir.

Arabamİstanbul markası olarak “temizlik” önem arz etmektedir. Bu doğrultuda mekanımız refah ve temiz olmakla beraber araca işlem yapılmadan önce direksiyon simidi, sürücü koltuğu gibi yerlere şilteler serilmektedir. Öte yandan araç teslim edilmeden önce iç-dış temizliği de yapılmaktadır.

Geçmiş birikim tecrübe ve çağımızın gerektirdiği yenilikler ile çıktığımız bu yolculuğa şehrimizin tüm sakinlerini misafir etmekten mutluluk duyacağız.

× 7/24 WHATSAPP İRTİBAT