"DAİMA DÜRÜST HİZMET"
(0212) 615 15 10 - 0530 514 28 90

Kasko-Trafik Sigortası Hizmetikasko-trafik-sigortası
Aracınızın; Trafik ve Kasko sigorta hizmetleri için en uygun fiyatlar ile aracılık hizmeti verilmektedir.

Araç kaza durumuna göre trafik sigorta hizmetleri  işlemleri veya kasko işlemleri ile ilgilide siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hasarlı araçlarınızın onarım bedelleri sigortanızdan karşılanır.

Sigorta hizmetleri vasıtası ile bürokratik ve idari yardım konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir.  Kaliteli hizmetler sunan tüm sürücüler için gerçek bir referans noktasıdır.

Rami Açık Oto Pazarı’na  sadece 200 metre mesafedeyiz. Profesyonelliği ve her kalifiye personelinin özel becerileri sayesinde hem teknik hem de bürokratik olarak doğru ve eksiksiz bir hizmet sunmaktadır. Sektörde uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Hassasiyet ve dakiklik ile ArabamIstanbul, her türlü ihtiyacınızı karşılayacak ve iş, ekonomik ve idari açıdan eksiksiz ve net ve şeffaf bir hizmet sunmanızı garanti edecektir.

Kaporta ve Boya Hizmeti Teknisyenleri tarafından sunulan tüm hizmetleri detaylı bir şekilde öğrenmek veya aracınızın onarımı için ücretsiz fiyat teklifi istemek için.
Bugün bizi 0212 615 15 10 numaralı telefondan arayın veya ” İletişim ” sayfasında bulduğunuz formu doldurun.

Kasko ve trafik hasarları durumunda sorunların çözümü için bizlere danışabilirsiniz.

Kaportacı tarafından sunulan hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak, randevu almak veya ücretsiz fiyat teklifi almak için. lütfen İletişim bölümündeki formu doldurarak şirketin idari ofisleriyle iletişime geçin.

× 7/24 WHATSAPP İRTİBAT