"DAİMA DÜRÜST HİZMET"
(0212) 615 15 10 - 0530 514 28 90

Elektronik Bakım Onarımelektronik-onarim

Araçlarda elektronik sistem çok önemlidir. Elektrik teknisyenlerimiz, araçların elektrikli  bileşenlerinin kurulum ve onarımını, arıza tespit için bilgisayarlı elektronik teşhis ile gerçekleştirmektedir.

Oto elektrik arızası için buradaki linkten bizimle iletişime geçebilir veya randevu alabilirsiniz.

Elektrikli pencerelerden elektronik kontrol ünitelerine, ışıklardan iklimlendirme sistemlerine, tüm markaların araçlarında tam bir yardım ve onarım hizmeti sunuyoruz, ayrıca bataryaların bakım ve değiştirmesini, klima şarjı, hırsızlık önleme tesisatı da yapıyoruz.

 

Araçlarda Elektronik-Onarım’ın Önemi Nedir?

  • Elektrik kullanımı özellikle son yıllarda otomobil dünyasını önemli ölçüde değiştirdi.
  • Otomobilin elektronik bileşenleri giderek atölye çalışmaları için uygun ekipman ve yazılım kullanımını gerektiriyor.
  • Akü, otomobillerde elektronik denilince ilk akla gelendir. Akü arızaları onarılmalı veya yenisiyle değiştirilmelidir. Arabamİstanbul, akü alanında  hizmet vermektedir.

 

Akü arızaları kontrolü için buradaki linkten bilgilerle hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arabamİstanbul’da Bu Hizmeti Almanın Olumlu Yönleri Nelerdir?

  • Hizmetlerimiz elektronik teşhis ve mekanik kontrol konusunda uzmanlaşmıştır.
  • Özel bir merkez olarak ArabamIstanbul, her yıl  birçok  otomobilde tanı almayı ve yıllar boyunca edindiği tecrübe ve uzmanlığı sayesinde sunar. Otomatik teşhis servisi sayesinde ArabamIstanbul, kişisel güvenliği ve aracın sürekli bakımını sağlayan yenilikçi çözümler sunar.
  • ArabamIstanbul, müşterilerine nitelikli personel sunar ve müşterilerine etkin ve verimli yardım hizmetleri sağlamak için güncel teknolojileri kullanır .
  • Çalışanlarımız  her otomobil markasına elektrik ve mekanik seviyede müdahale edebiliyorlar . Hizmetler garantili yürütülmektedir.

 

Misyonumuz ;

Becerilerimizi geliştirdiğimiz günden güne en çarpıcı referansımız budur. Bizi her zaman ayıran zaman ve dinamizm, müşterilerimiz tarafından en çok tanınan garantiyi temsil ediyor. Zamanımızın çoğunu teknik güncellemelere ve deneyimli ve bilinçli personelin eğitimine adayarak, bugün pazar segmentimizin liderleri arasında sayılabiliriz.

Modern araçlar, özel kurslar ve en iyi bilgisayarlı teşhis araçlarının kullanımıyla Elektrik Onarım Hizmeti artan büyüyen teknolojinin de gerektirdiği sürekli güncelleme arzusu, müşteri profesyonelliği ve kalifiye beceriler sunmak için bugün bizi daha yüksek ve daha yüksek hedeflere iten temellerdir. aynı zamanda nezaket, nezaket ve ciddiyet. Atölyemiz elektrik ve elektronik sektörünün çeşitli sorunlarını tam olarak ele almayı hedeflemekte, aynı zamanda bağımsız çoklu marka garajlarını bir araya getiren marka olan ArabamIstanbul ağına bağlı kalifiye bir mekanik atölye olarak da kendini kanıtlayabilmektedir.

 

Her ihtiyacınıza cevap vermeye hazır, tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyacağız. Bilgi için..

× 7/24 WHATSAPP İRTİBAT